W Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbyły się dzisiaj eliminacje powiatowe w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie wzięło udział pięciu uczestników, w dwóch kategoriach: Kategorii Młodzieży ze Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Kategorii Osób Dorosłych.

Komisja Konkursowa w składzie Ewa Jakubaszek - przewodnicząca, Jolanta Chrostowska-Sufa oraz Barbara Myszko postanowiła przyznać w kategorii osób dorosłych wyróżnienie dla Anny Kulesza reprezentującej Środowiskowy Dom Samopomocy w Zambrowie. Opiekunką Anny Kulesza jest Pani Bożena Michałecka.

Komisja Konkursowa przyznała w kategorii młodzieży szkół ponadgimnazjalnych nagrodę Aleksandrze Gosk uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie przygotowanej przez opiekunkę Annę Rutkowską. Aleksandra Gosk będzie reprezentowała nasze miasto w eliminacjach wojewódzkich 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 28 kwietnia br. w Spodkach WOAK w Białymstoku.

W przesłuchaniach udział wzięli także uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie przygotowywani przez Panią Krystynę Ogrodnik, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie przygotowani przez Panią Dorota Korkosz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.