Pięć zespołów zaprezentowało się w sobotę na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie w ramach „Potyczek teatralnych”. Mali i duzi aktorzy pokazali swoje przedstawienia a w nich swoją pasję i artystyczną duszę. Organizatorem wydarzenia już po raz dwunasty był Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.

Grupy teatralne z zambrowskich placówek oświatowych oraz zaprezentowały publiczności zgromadzonej w Centrum Kultury w Zambrowie przedstawienia przygotowane specjalnie na co roczne wydarzenie – „Potyczki teatralne”. Wszystkich uczestników przywitała Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie Pani Marta Konopka.

W sobotnich potyczkach zaprezentowały się:

1. Skrzaty Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie

2. Piąteczka Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie

3. Mały Teatrzyk Ośrodka Wsparcia Rodziny „Caritas” w Zambrowie

4. Wesołe Skrzaty Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie

5. Teatr Form Różnych – Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie

Barwne, różnorodne, z dawką humoru, wielkim zaangażowaniem i oddaniem sztuce – tak można podsumować dwunaste „Potyczki Teatralne”, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników jak i publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Obszerna fotogaleria znajduje się na portalu społecznościowym: Potyczki teatralne 2017 oraz relacji wideo.