03-08-2014_152437(5)W sobotę Paulina Talarska zaśpiewała w programie X-Factor na kanale telewizyjnym TVN. W czasie swojego występu wykonała dwa utwory. Pierwszy z nich to piosenka Dianne Reeves – “Mista”, a drugi Bonnie Raitt – “I can’t make you love me” w aranżacji Adele. Jej występ wypadł bardzo dobrze – zaskoczyła jurorów dojrzałością wykonania i dostała 4 x TAK.

- Zauroczyłaś mnie – można było usłyszeć z ust Kuby Wojewódzkiego.

- Nie widziałam u nikogo podczas tych castingów, żeby miał taką świadomość tonu, dźwięku który z Ciebie idzie, nie tylko z głosu, ale z całego Twojego ciała, z ruchów, z mimiki. Malowałaś obraz tym głosem - mówiła Ewa Farna.

- W tym programie słyszałem mnóstwo o wiele lepszych piosenkarek niż Ty, ale lepszych technicznie. Dzięki Bogu śpiewanie nie jest tylko o technice. To chodzi o muzykalność, wrażliwość, którą masz i jej się nie da nauczyć – mówił Czesław Mozil.

Paulinie Talarskiej poświęciliśmy w tym miesiącu odrębny wpis w dziale Multimedia. Można tam obejrzeć cztery piosenki wykonane w trakcie “Koncertu dla Ewy”, który odbył się 8 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie z okazji Dnia Kobiet. Jedną z nich jest piosenka, którą wokalistka wykonała przed jurorami programu X-Factor. Wpis znajduje się on pod następującym linkiem.

Teraz możemy już zdradzić, że w czasie krótkiego wywiadu jaki przeprowadziliśmy z Pauliną Talarską z okazji koncertu Dnia Kobiet padło pytanie “Czy brałaś udział w turnieju talent show lub czy planujesz wziąć?”. Odpowiedź jaką otrzymaliśmy była wymijająca, w związku z tym obiecaliśmy wokalistce o tym nie wspominać w opublikowanym wywiadzie. Dziś już wiemy, że Paulina Talarska ma duże szanse, żeby powalczyć o swój nie pierwszy już sukces w karierze. Wywiad można przeczytać pod następującym linkiem

Paulinie Talarskiej życzymy powodzenia w turnieju talent show.

Materiał z nagraniem programu X-Factor dostępny jest pod następującym linkiem