KIERUNEK
PRZEZ
GODZINA ODJAZDU/OZNACZENIE
NR STANOWISKA
ANDRZEJEWOSZUMOWO RYNEK07:05 S
12:30 F
15:40 S
4
BIAŁYSTOK D.A.07:20 dnP5
BIAŁYSTOK D.A.MĘŻENIN/RUTKI 8/21/22
JEŻEWO STARE 8/43/44.1
7:00 A
09:30 1,LP
5
BIAŁYSTOK D.A.RUTKI-KOSSAKI 2006B
JEŻEWO STARE 8/43/44.1
05:50: L
08:15 2-7L
11:10 N
13:50 N+
16:20 nN
5
BIAŁYSTOK D.A.WYSOKIE MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.
SOKOŁY UL. RYNEK KOŚCIU. 6401B
16:10 BD3
BRAŃSK P/DWFASZCZE/JABŁONKA K. 66/15/16
TYBORY-MISZTALE 66/19/20
14:10 S
14:10 Hf
3
CIECHANOWIEC P/DW.CZYŻEW-STACJA D.K.
BIAŁE-SZCZEPANOWICE
06:30 Hf
06:30 S
10:20 F7S
12:40 S
14:30 S
17:35 F
2
CIECHANOWIEC P/DW.SZEPIETOWO D.K. 390/9
KLUKOWO 2083B/07/08
16:55 S3
CIECHANOWIEC P/DW.TYBORY-MISZTALE 66/19/20
WYSOKIE MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.
18:50 nHf
18:50 S
3
CZERWONY BÓR IIBACZE MOKRE WIEŚ06:40 S
06:40 Hf
13:20 1-4S
1
CZERWONY BÓR IIPORYTE-JABŁOŃ
BACZE MOKRE WIEŚ
12:25 5S
14:30 S
15:20 Hf
1
CZYŻEW-STACJA D.K.12:40 Hf2
CZYŻEW-STACJA D.K.CZYŻEW RYNEK15:45 S2
DŁUGOBÓRZ PIERWSZY SOS-W.07:50 S2
GIŻYCKO D.A.ŁOMŻA D.A.
KOLNO D.A.
12:50 5my1
GIŻYCKO D.A.WYGODA 63/31/36
ŁOMŻA D.A.
08:00 L1
GRĄDY-WONIECKOĆWIKŁY-KRAJEWO
KOŁAKI KOŚCIELNE
07:15 F5
GRĄDY-WONIECKORUTKI-KOSSAKI 2006B05:55 S
13:00 F
5
KOŁAKI KOŚCIELNEĆWIKŁY-KRAJEWO12:10 S5
KONOPKI-POKRZYWNICARUTKI-KOSSAKI 2006B15:40 F5
LUBLIN D.W.GŁÓWNYSIEDLCE D.A.06:25 &cP
13:35 7łU
2
ŁĘTOWNICASZUMOWO RYNEK17:40 F4
ŁĘTOWNICASZUMOWO RYNEK
WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ 2032B
15:40 Hf4
ŁOMŻA D.A.LUTOSTAŃ 679/13/1415:40 F1
ŁOMŻA D.A.PORYTE-JABŁOŃ11:00 F
14:40 Hf
1
ŁOMŻA D.A.WYGODA 63/31/3606:20 F
06:50 Hf
06:50 S
06:55 S
07:00 Hf
07:00 S
07:35 S
08:45 F
09:35 CL
09:35F
10:20 L
11:35 1,5F
11:35 2-4F
12:50 S
13:00 Hf
13:30 F
14:00 S
14:40 S
15:15 S
15:45 Nl
16:39 7S
16:40 nHf
16:40 S
1
MĘŻENIN 1RUTKI-KOSSAKI 2006B14:35 S5
OLSZTYN D.A.OSTROŁĘKA D.A.15:50 4,7UP1
OLSZTYN D.A.WYGODA 63/31/36
ŁOMŻA D.A.
08:20 NP1
OŁDAKI - POLONIA 63/62STARY SKARŻYN
PRZEŹDZIECKO-MROCZKI 63/63
13:15 S2
OSNÓWKACZYŻEW-STACJA D.K.
BIAŁE-SZCZEPANOWICE
14:30 Hf2
OSOWIEC 63/57KRAJEWO-KORYTKI WIEŚ
WĄDOŁKI-BOROWE
06:55 S4
OSTRÓW MAZ.D.A.SZUMOWO RYNEK
PĘCHRATKA POLSKA 2033B
06:30 S4
OSTRÓW MAZ.D.A.SZUMOWO RYNEK
WYSZOMIERZ WIELKI
14:30 S4
PAPROĆ DUŻA 2035BWĄDOŁKI-BOROWE
CZARTOSY
15:40 S2
PUCHAŁYŁADY POLNE
GAĆ 679/11/12
06:35 S
12:50 S
14:45 S
5
SIEMIATYCZE D.A.BRAŃSK P/DW
BIELSK PODLASKI D.A.
17:40 1,5UP3
STARE ZAKRZEWO WIEŚKRAJEWO-ŁĘTOWO13:15 S4
TARNOWO-GOSKISTARY SKARŻYN15:40 S2
Ul.MARII KONOPNICKIEJ07:38 S
07:42 S
07:43 S - stanowisko: 0
6
Ul.MARII KONOPNICKIEJOSOWIEC 63/57
PRZEŹDZIECKO-MROCZKI 63/63
06:55 S0
WARSZAWA DW. ZACHODNIA D.A.OSTRÓW MAZ.D.A.
WYSZKÓW UL.BIAŁOSTOCKA
08:50 NP
11:30 57DP
15:40 +NP
17:50 7nNP
4
WŁADYSŁAWOWOOLSZTYN D.A.
GDAŃSK D.A.
21:05 %cP1
WYSOKIE MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.KOŁAKI KOŚCIELNE
KULESZE KOŚCIELNE 2012B/03/04
15:15 F5
WYSOKIE MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.TYBORY-KAMIANKA06:00 S
10:15 L
13:30 F
15:15 S
3
WYSOKIE MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.TYBORY-MISZTALE 66/19/2006:50 S
07:00 L
08:30 F
14:10 CL
16:45 7
17:30 NP
3
ZAMBRÓW D.A.BACZE MOKRE WIEŚ
CZERWONY BÓR II
05:40 S1
ZAMBRÓW D.A.CZERWONY BÓR II
MODZELE-WYPYCHY
15:20 S1
ZAMBRÓW D.A.ĆWIKŁY-KRAJEWO
KOŁAKI KOŚCIELNE
14:30 S5
ZAMBRÓW D.A.DŁUGOBÓRZ PIERWSZY 63/55/60
CZARTOSY
07:00 S2
ZAMBRÓW D.A.KRAJEWO-ŁĘTOWO
TABĘDZ
06:50 S4
ZAMBRÓW D.A.ŁADY POLNE
SZELIGI-LEŚNICA
06:45 S5
ZAMBRÓW D.A.NOWE WIERZBOWO
ŁĘTOWO-DĄB WIEŚ
06:55 S5
ZAMBRÓW D.A.NOWY SKARŻYN
ZARĘBY-KRZTĘKI
14:35 S2
ZAMBRÓW D.A.OSOWIEC 63/57
PRZEŹDZIECKO-MROCZKI 63/63
14:35 S2
ZAMBRÓW D.A.PODŁATKI DUŻE I
PODŁATKI DUŻE
07:15 S5
ZAMBRÓW D.A.PORYTE-JABŁOŃ
MODZELE-WYPYCHY
06:30 S1
ZAMBRÓW D.A.PRUSZKI-JABŁOŃ
TABĘDZ
14:35 S1
ZAMBRÓW D.A.SĘDZIWUJE WIEŚ
Ul.MARII KONOPNICKIEJ
07:15 S2
ZAMBRÓW D.A.STARY SKARŻYN
GOSKI DUŻE
06:40 S2
ZAMBRÓW D.A.SZCZODRUCHY
KOŁAKI KOŚCIELNE
07:05 S
17:00 S
5
ZAMBRÓW D.A.SZCZODRUCHY
PODŁATKI DUŻE I
14:50 S5
ZAMBRÓW D.A.SZUMOWO RYNEK
PAPROĆ MAŁA 2033B
15:25 S4
ZAMBRÓW D.A.Ul.MARII KONOPNICKIEJ
SĘDZIWUJE WIEŚ
14:35 S4
ZAMBRÓW D.A.WĄDOŁKI-BUĆKI
SREBRNY BOREK
14:35 S2
ZIELONA GÓRA D.A.WARSZAWA DW. ZACHODNIA D.A.
ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY
20:30 anWPP4

Oznaczenie kursów

%- kursuje z czwartku na piątek i z soboty na niedzielę
&- kursuje z piątku na sobotę i z niedzieli na poniedziałek
+- kursuje w dni świąteczne/niedziele i święta/
1,- kursuje w poniedziałki
1-4- kursuje od poniedziałku do czwartku
2-4- kursuje od wtorku do czwartku w dni robocze
2-7- kursuje od wtorku do niedzieli
4- kursuje w czwartki
5- kursuje w piątki
5S- kursuje w piatki w dni nauki szkolnej
7- kursuje w niedziele
7S- kursuje w niedziele w roku szkolnym
A- nie kursuje w niedziele i święta
a- nie kursuje w pierwszy dzień Św.Wielkanocnych orzaz w dniu 25.XII
B- kursuje codziennie oprócz sobót
c- kursuje od 28.06 do 31.08
C- kursuje w soboty, niedziele i święta
D- nie kurs.w Wig.1i2 dn.św.B.Nar.p.N.R.wN.R.Wlk.Sob.1i2 św.Wlk
d- nie kursuje w dniu 1.I, w 1 i 2 dzień Sw.Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
F- kursuje w dni robocze
Hf- w wakacje i ferie szkolne kursuje w dni robocze
L- nie kurs.1i2dn.św.B.N.i W.oraz N.R.
ł- nie kursuje 2 stycznia
m- nie kursuje 24 i 25 grudnia
N- nie kursuje 1 dnia św.Bożego Narodzenia i Wielkanocy
n- nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P- KURS POSPIESZNY
S- kursuje w dni nauki szkolnej
U- nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
WP- nie kursuje w Wielki Piątek
y- nie kursuje 23 grudnia i w Wielki Piątek